logotype

Rekrutacja

Rekrutacja III LO 2018/2019

TABELA PRZEDMIOTÓW PUNKTOWANYCH W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH

 

KLASA

Przedmioty punktowane

I A Medyczna

j. polski

matematyka

biologia

chemia

I B Humanistyczna z elementami prawa i podstaw dyplomacji

j. polski

matematyka

j. obcy

historia

I C Ekonomiczno – geograficzna

j. polski

matematyka

j. obcy

geografia

I D Politechniczna

j. polski

matematyka

fizyka

informatyka

 

Uczniowie - kandydaci do liceum, powracający z zagranicy lub nieposiadający obywatelstwa polskiego nie podlegają rekrutacji elektronicznej do liceum. 

Obowiązują ich inne zasady. informacja w sekretariacie szkoły.

 

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 marca 2017r w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów będących absolwentami gimnazjum. Link z rozporządzeniem poniżej

Rozporządzenie MEN

 

Zarządzenie Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2018/2019. Link z zarządzeniem poniżej:

Zarządzenie Kutarora Oświaty

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk