logotype

Nasze działania

Zapraszamy serdecznie na "SCHOOL VIEW", czyli wirtualne przejś›cie po "trójce" stworzone przez Amelię™ Farbotko! Prosimy o odpalenie linku na komputerze, ponieważ może nie odpalać‡ się™ na telefonie.

[WEJŚCIE]

 

 

 

Młodzieżowa Rada Miasta Bydgoszczy:

mrmb

 

Prezydium Samorządu Uczniowskiego wraz z Dyrekcją i Amelią Farbotko - wręczenie podziękowania za zaprojektowanie logo Samorządu Uczniowskiego:

rsu

Więcej informacji na temat Samorządu Uczniowskiego w zakładce: Samorząd Uczniowski oraz Historia SU

 

Wśród uczniów naszej szkoły mamy wyjątkowo uzdolnione osoby, które chętnie dzielą się swoimi pracami plastycznymi.

 

Czarek -jeden z uczniów naszej szkoły tworzy graffiti. Swoją duszą artystyczną pobudził do Ĺźycia korytarz, sale lekcyjne, a nawet elewację szkoły. PoniĹźej prezentujemy jedną z jego prac.

jaskinia wodza1

Amelia Farbotko z klasy 1A jest uczennicą "Mickiewiczówki" dopiero od września, ale juĹź po miesiącu dała się poznać z bardzo dobrej strony tworząc logo Samorządu Uczniowskiego.

Amelia stworzyła też logo kącika ("Belwederu").

belweder

Dzięki Amelii duĹźa część "trójkowiczów'' ma skarpetki, które zaprojektowała w ramach jednego z konkursów.

skarpetki

Tak jak już wspominaliśmy, Amelia stworzyła wszystkie grafiki w ramach "Drzwi Otwartych".

Ostatnie zdjęcie  to praca Pana Krzysztofa Kozłowskiego, nauczyciela historii oraz uczennic klasy humanistycznej Agaty Mireckiej i Anastazji Kurach. Postanowili oni odtworzyć słynny sztych Erika Dahlberga, na którym nadworny artysta przedstawił panoramę Bydgoszczy ze wzgórz Szwederowa.

kk

 

Uczniowie klasy 2C i 2D stworzyli "Mickiewiczówkę" w grze "Minecraft"! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru. đŸ˜ŽđŸ˜đŸ’Ş

Wykonawcy projektu⤵️

Inspektor nadzoru - Cezary Tyburek
Kierownik budowy - Błażej Jankowski
Geodeta - Szymon Szkatulski
Szefostwo - Antoni Guziołek, Adam Mikler
Główni wykonawcy - Andrzej Cholewiński, Szymon Wardowski
Archeolog - Artur Sakowski

2022  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk