logotype

KONKURSY

Konkursy przedmiotowe dla uczniĂłw

W najbliĹźszym czasie organizowane są  następujące konkursy (aktualizacja: 05.03.20 r.):

* VIII KUJAWSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

*Czwarta edycja konkursu, organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską, poświęcona jest tematyce wolontariatu.

 

 

Zadanie konkursowe

 

 

Przygotowanie projektu znaczka pocztowego, który przedstawiać będzie wolontariat w róĹźnych aspektach: idee jakie ze sobą niesie, przykłady działań wolontariackich, a takĹźe korzyści zarówno dla beneficjentów, jak i samych wolontariuszy.

 

 

 

Przebieg konkursu

 

Terminarz

 

 

Konkurs dzieli się na dwa etapy.

W pierwszym koordynator powinien na terenie swojej placówki zorganizować zajęcia dotyczące wolontariatu, w którym zostaną wyłonione maksymalnie trzy najlepsze prace.

W drugim etapie najlepsze prace naleĹźy przesłać organizatorom konkursu ĹšWIAT OCZAMI MŁODYCH.

 

do 8 kwietnia 2020 roku
Rejestracja szkół i ośrodków kultury na stronie www.oczamimlodych.pl

do 20 maja 2020 roku
Nadsyłanie najlepszych prac wyłonionych w wewnętrznym konkursie.

* Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Finansów i Rachunkowości” organizowany przez Katedrę Finansów Wydziału Nauk Ekonomicznych

Politechniki Koszalińskiej oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – Oddział Okręgowy w Koszalinie przy współpracy Studenckiego Koła Naukowego Finansów - POLTECH KOSZALIN oraz Studenckiego Koła Naukowego Rachmistrz.

Więcej informacji na: http://www.wne.tu.koszalin.pl/index.php/1121-xi-ogolnopolski-konkurs-wiedzy-z-finansow-i-rachunkowosci

  * Jedna z angielskich szkół językowych ogłosiła konkurs z okazji 25 lecia działalności. Szkoła zajmuje się uczeniem języka angielskiego w kameralnych, domowych warunkach bezpośrednio u nauczycieli w domu.

Atrakcyjne nagrody są dla trzech grup wiekowych :

10-13 lat, 14-17 lat i od 18 lat : bezpłatne, spersonalizowane wyjazdy edukacyjne do Anglii (opłacony kurs, wyżywienie, zakwaterowanie w domu nauczyciela) i kursy języka angielskiego on-line.

Szczegółowe informacje w załączniku a takĹźe na stronie: 

https://siesta.pl/kursyzagraniczne.html  

lub na Facebooku:

https://pl-pl.facebook.com/siesta.gdynia

 

 

 

* OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY zamki i pałace

* Konkurs "Co wiem o Polskich Noblistach"

* XI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Best English Speller 2020

 

* Konkurs z "Niepodległą" - #panTadeusz1834 - Konkurs z cytatami online (edycja 2) - pełne  informacje o konkursie znajdziecie u nauczycieli języka polskiego

* Konkurs "Mistrzowie i Patrioci" - informacja o konkursie dostępna u nauczycieli historii,
* Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - informacja o konkursie dostępna u nauczycieli języka angielskiego,

#przecinek2019 - Polskie arcydzieła,

#panTadeusz1834 - Konkurs z cytatami online

 

 

 

Terminy olimpiad w roku szkolnym 2019/2020

Przedstawiamy planowane przez organizatorów terminy poszczególnych etapów olimpiad w roku szkolnym 2019/2020:

1) olimpiady przedmiotowe, których laureaci i finaliści, zgodnie z art. 44zzh ustawy o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 r. poz. 1481), są zwolnieni z egzaminu maturalnego z danego przedmiotu

2) olimpiady przedmiotowe organizowane z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, których laureaci i finaliści zgodnie z art. 44zx.ustawy o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 r. poz. 1481), są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu

3) inne olimpiady interdyscyplinarne, przedmiotowe, z przedmiotów dodatkowych lub tematycznych, których laureaci i finaliści nie uzyskują uprawnień w systemie egzaminacyjnym.

4) olimpiady tematyczne, których laureaci i finaliści są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego

Terminy przeprowadzania olimpiad ustalają komitety główne. Terminy zawodów drugiego i trzeciego stopnia olimpiady planowanej na kolejny rok szkolny wymagają uzgodnienia z Ministrem Edukacji Narodowej. W przypadku konieczności zmiany terminu przeprowadzenia eliminacji na poszczególnych stopniach olimpiady, ostateczne rozstrzygnięcie o wyborze terminu przeprowadzenia eliminacji podejmuje Minister Edukacji Narodowej.

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk