logotype
image1 image1 image1

Aktualności

GłosujeMY na Kanał Bydgoski!

Drodzy uczniowie, rodzice, absolwenci, przyjaciele Trójki!

Jeśli mieszkacie na terenie Bydgoszczy, to możecie głosować w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

1-30 GRUDNIA 2021

GŁOSUJ PRZEZ INTERNET <---kliknij!

Dzięki głosom mieszkańców w ramach dotychczasowych edycji powstały m.in. nowe ścieżki pieszo-rowerowe, a także stacja Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego w Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim. Ponadto dla działającego przy naszej szkole Muzeum Kanału Bydgoskiego zostały zakupione kajaki, a obecnie przed budynkiem naszej szkoły trwa wymiana nawierzchni chodnika.

W tym roku także zachęcamy do głosowania na zgłoszone i pozytywnie zweryfikowane projekty związane z Kanałem Bydgoskim:
·projekt osiedlowy (w celu zagłosowania należy wybrać osiedle Okole): nr 583 - Sport to zdrowie! Trzytorowa bieżnia lekkoatletyczna oraz siłownia zewnętrzna nad Kanałem Bydgoskim (na terenie naszej szkoły),
·projekt ponadosiedlowy: nr 6 - Rewitalizacja Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim przy śluzie V i VI - kontynuacja,
·mały projekt społeczny: nr 566 - Zaprowadźcie nas na śluzy! Bezpłatny koncert połączony z pokazem 3D.

Głosować na projekty może każdy mieszkaniec Bydgoszczy niezależnie od wieku. W przypadku, gdy głosujący jest osobą małoletnią, do karty do głosowania należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego (skan lub zdjęcie).

Łącznie każdy głosujący może oddać 3 głosy:
·na 1 wybrany projekt osiedlowy (na jednym wybranym osiedlu - w celu zagłosowania na rekomendowany przez nas projekt należy wybrać osiedle Okole),
·na 1 wybrany projekt ponadosiedlowy,
·na 1 wybrany mały projekt społeczny.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na wydarzeniu w serwisie społecznościowym Facebook: [ZOBACZ]

 

Głosujmy na Kanał! Tak dla Kanału!

BBO 2021

GłosujeMY na Kanał Bydgoski!

2022  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk