logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Wycieczka kl. 2e do Gdańska

28 października klasa II E pojechała na wycieczkę do Gdańska. Poza obowiązkowym piknikiem na plaży, plan wyjazdu obejmował dwie lekcje. Lekcja fizyki zrealizowana podczas warsztatów "Na strunach grawitacji" w Hevelianum. Omawialiśmy Prawa Keplera ruchu planet, oraz dowodziliśmy dlaczego Predator nie widziałby cię za zwykłą szybą.
https://hevelianum.pl/
 

Głównym punktem wycieczki była lekcja historii w Muzeum II Wojny Światowej, która odbyła się w języku angielskim. Muzeum prezentuje jedną z największych powierzchni wystawienniczych w Europie. Tutaj, za pomocą artefaktów oraz nowoczesnych technologii przedstawiono historię ludności cywilnej żyjącej w trakcie II wojny światowej, a także ukazano wyjątkowość polskiego doświadczenia na tle innych narodów.

https://muzeum1939.pl/

2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk