logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Piszą o nas!

Zakończyły się prace w budynku przy ul. Staroszkolnej, gdzie powstało Centrum Edukacyjno-Społeczne. – To będzie miejsce spotkań dla młodzieży, seniorów i społeczników z okolicy – mówią miejscy urzędnicy.

Znajdujący się w pobliżu Kanału Bydgoskiego budynek przeszedł już gruntowny remont. W obiekcie swoją siedzibę będzie miało także Muzeum Kanału Bydgoskiego, a jego kustoszem będzie Tomasz Izajasz. – W tym miejscu będziemy się spotykać nie tylko ze względu na historię Kanału Bydgoskiego, ale również będziemy realizować nowe ścieżki, m.in. spotykać się z ekologią, z florą i fauną Kanału Bydgoskiego – mówi Izajasz i zapowiada, że trwają prace nad wypełnieniem treścią przestrzeni w budynku.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z artykułami w prasie!

https://bydgoszcz.tvp.pl/53972151/centrum-edukacyjno-spoleczne-przy-staroszkolnej-w-bydgoszczy

https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/bydgoszcz-okole-centrum-edukacyjno-spoleczne-na-osiedlu/ar/c5-8293180

https://metropoliabydgoska.pl/centrum-edukacyjno-spoleczne-na-okolu-gotowe-w-przyszlym-miesiacu-otwarcie-zdjecia/

https://tygodnikbydgoski.pl/aktualnosci/centrum-edukacyjno-spoleczne-na-staroszkolnej-gotowe-otwarcie-juz-w-czerwcu

2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk