logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Bykon – Bydgoski Konwent Multifandomowy w III LO!

Bykon – Bydgoski Konwent Multifandomowy to impreza kulturalno-naukowa przeznaczona dla osób z kaĹźdej grupy wiekowej, której trzecia edycja odbędzie się w dniach 19-20 paĹşdziernika 2019 r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy.

Po rocznej przerwie wracamy w nowym miejscu z jedyną jesienną edycją Bykonu. Będzie moĹźna odwiedzić róĹźne bloki tematyczne, np. fantastyki, science-fiction, kultury japońskiej,

gier – zarówno elektronicznych, jak i planszowych, i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa naszych uczniów, sympatyków III LO oraz rodziców zainteresowanych tą tematyką! Dla naszych uczniów 50% zniĹźka na wstęp (20 zł)!

Szczegóły i dodatkowe informacje: [link]

 

logoup

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk