logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Warsztaty Samorządu Uczniowskiego

 
1. października w III Liceum Ogólnokształcącym odbyły się warsztaty na temat autoprezentacji dla Samorządu Uczniowskiego. Spotkanie przeprowadzone było przez absolwentkę naszej szkoły - panią Katarzynę Chmarę, aktorkę m. in.  Teatru Improwizacji wymyWammy oraz Duetu Improwizującego „Dwie Siostry”.
Obecnie możemy ją oglądać podczas spektakli Improdromuktóry startuje 10.10.2019 w bydgoskim MCK. Czekają na WAS 4 dni spontanicznie kreowanych spektakli teatralnych, warsztatów improwizacji, spotkań, dyskusji również w języku angielskim.
 
 
2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk