logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Ważna informacja dla Rodziców!

W związku z otrzymanym od Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Wolnego Związku Zawodowego „Solidarność – Oświata” pismem dot. Referendum strajkowego przekazuję Państwu informacje.

Uprawnieni do głosowania w liczbie 97% nauczycieli zatrudnionych w III Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy i Gimnazjum 47 w Bydgoszczy, postanowili poprzeć akcję strajkową, która przewidywana jest od 8.04.2019 r. do odwołania. Nauczyciele zapewniają, że ewentualny strajk nie jest w żaden sposób wymierzony przeciwko interesom Uczniów i ich Rodziców. Deklarują, że wybór tego terminu wynika z oceny siły oddziaływania społecznego. Monitorując sytuację będę przekazywała Państwu na bieżąco informacje dotyczące statusu pracy szkoły  w przyszłym tygodniu. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wyrozumiałość dla utrudnień związanych z tą sytuacją.

 

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

Grażyna Dziedzic

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk