logotype
image1 image1 image1

Aktualności

"Zamiast hejtu - debata o zagrożeniu mową nienawiści"

31 stycznia w naszej szkole odbyła się debata pt. "Zamiast hejtu - debata o zagrożeniu mową nienawiści". W debacie udział wzięli między innymi: prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, Pani Dyrektor Grażyna Dziedzic, przewodnicząca rady miasta Monika Matowska, mediator i trener porozumienia Dorota Wojtczak, a także przedstawiciele straży miejskiej, rodziców, uczniów oraz nauczycieli. Inauguracyjna lekcja miała formułę debaty oksfordzkiej, w której dwie strony wymieniają się argumentami i dyskutują nad tezą. Spotkanie to ma być pierwszym z wielu spotkań dotyczących  mowy nienawiści. Nasza Szkoła jako pierwsza bydgoska szkoła odpowiedziała na apel pana prezydenta Rafała Bruskiego.

 

Dariusz Bloch, Gazeta Pomorska

 

 

Więcej informacji na temat debaty dostępnych jest poniżej.

TVP3 Bydgoszcz (materiał wideo)

Gazeta Pomorska

Gazeta Wyborcza

Polskie Radio PIK

Strona Miasta Bydgoszcz

 

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk