logotype
image1 image1 image1

Aktualności

"Sing along for Christmas in Bydgoszcz"

Kochani,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji "Sing along for Christmas in Bydgoszcz".

Tegoroczna edycja wspólnego kolędowania po angielsku  odbędzie się   w poniedziałek 18.12.2017 na przerwie o godz. 10.35.  Uczniowie i nauczyciele ubrani w czapki mikołajkowe  wspólnie wykonują utwór "SANTA CLAUS IS COMING TO TOWN".

 

Opowiedzcie o naszej propozycji swoim kolegom w innych szkołach: liceach, gimnazjach, technikach itd. Chcemy w ten sposób wspólnie ze wszystkimi uczniami w Bydgoszczy o tej samej porze poczuć magię Świąt - Merry Christmas EVERYONE.

LOOKING FORWARD TO X-MAS;)

 

Tak kolędowaliśmy w ubiegłym roku: [zobacz]

 

ENGLISH TEACHERS ;)

2020  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk