logotype
image1 image1 image1

Rekrutacja

Rekrutacja III LO na rok szkolny 2019/2020

Oferta liceum dla uczniów, którzy kończą 8 klasę szkoły podstawowej

bv7m

Oferta liceum dla uczniów, którzy kończą 3 klasę gimnazjum

bv8m

 

Uczniowie - kandydaci do liceum, powracający z zagranicy lub nieposiadający obywatelstwa polskiego nie podlegają rekrutacji elektronicznej do liceum. 

Obowiązują ich inne zasady. informacja w sekretariacie szkoły.

 Rekrutacja 2019    - Prezentacja

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 marca 2017r w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów będących absolwentami gimnazjum. Link z rozporządzeniem poniżej

Rozporządzenie MEN

 

Zarządzenie Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2018/2019. Link z zarządzeniem poniżej:

Zarządzenie Kutarora Oświaty

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk